{"title":"Stelleutstyr","description":null,"products":[{"product_id":"stelleplate-romane-vertbaudet","title":"Stelleplate ROMANE for kommoder med 52 cm dybde, furu - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eStelleplate ROMANE for kommoder med 52 cm dybde, furu gir deg en praktisk og sikker løsning for bleieskift. Denne stelleplaten er laget i solid furu med en klar lakk som beskytter treverket og gjør den enkel å rengjøre.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eMateriale i massivt furu med klar vannbasert lakk som sikrer holdbarhet og enkel rengjøring\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePasser til kommoder med 52 cm dybde, noe som gir deg fleksibilitet ved valg av kommode\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEnkel å legge på uten behov for fastmontering, noe som gjør den lett å ta av og på\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStelleplaten er kompatibel med babyer opptil 11 kg eller 12 måneder\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eOppfyller sikkerhetsnormen DIN EN 12221-1:2008 +A1:2013 for trygg bruk\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eLeveres uten stellematte eller dekor, slik at du kan velge tilbehør etter eget ønske\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eMed denne stelleplaten får du en trygg og praktisk løsning som gjør bleieskift enklere for deg og barnet ditt. Solid treverk og sikkerhetsstandarder gir deg trygghet, mens den enkle monteringen sparer tid.\u003c\/p\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47540801044667,"sku":"4174629","price":1199.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/stelleplate-romane-vertbaudet.jpg?v=1773317902"},{"product_id":"stelleplate-alix-vertbaudet","title":"Stelleplate ALIX for kommoder med 42 cm dybde, MDF - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eStelleplate ALIX for kommoder med 42 cm dybde, MDF er en praktisk stelleløsning for ditt barns behov. Denne stelleplaten kan enkelt legges på kommoder med 42 cm dybde uten fast montering, noe som gir fleksibilitet og trygghet.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLaget av MDF med vannbasert lakk som sikrer holdbarhet og lett rengjøring.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMål på 52 x 71 x 13 cm gir god plass til stelleutstyr og barnet ditt.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePasser til kommoder med 42 cm dybde, som ofte finnes separat i vårt sortiment.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEnkel å montere selv med medfølgende monteringsanvisning.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eOppfyller sikkerhetsnormene DIN EN 12221-1:2008 +A1:2013 for trygg bruk.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eAnbefalt for barn opp til maks 11 kg eller 12 måneder.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47540806287547,"sku":"4170344","price":1399.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/stelleplate-alix-vertbaudet-1.jpg?v=1773318381"},{"product_id":"toalettmappe-for-barn-bjorn-vertbaudet","title":"Toalettmappe for barn bjørn i frotté bomull 25x18x10 cm - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eToalettmappe for barn bjørn i frotté bomull 25x18x10 cm fra Vertbaudet er perfekt for barnets hygieneartikler på tur eller hjemme. Denne søte toalettmappen har et morsomt bjørneansikt med 3D-ører som gjør den ekstra tiltalende for de små.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag av 100% bomullsfrotté som føles mykt og behagelig å ta på\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePraktiske mål på 25 x 18 x 10 cm gir god plass til toalettsaker uten å være klumpete\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eUtstyrt med solid glidelås som holder innholdet sikkert på plass\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eOEKO-TEX® Standard 100 sertifisert, garantert uten skadelige stoffer\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEnkel å holde ren med maskinvask på 40 °C\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47540810809531,"sku":"4170423","price":699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/toalettmappe-for-barn-bjorn-1.jpg?v=1773318586"},{"product_id":"minneboks-baby-vertbaudet","title":"Minneboks for baby Pandafreunde 31x21x9 cm papp - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eMinneboks for baby Pandafreunde 31x21x9 cm papp er en praktisk og vakker måte å bevare de viktigste minnene fra babyens første tid. Denne boksen har ti egne rom, hver dedikert til viktige milepæler som første hårstrå, første sko og første ord, noe som gjør det enkelt å organisere og sikre disse dyrebare skattene.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag av 100% kartong, som gir en lett og samtidig solid oppbevaringsløsning.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMål på 31 x 21 x 9 cm (H x B x D) som gir god plass til alle minner.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eTi separate rom med franske etiketter for enkel identifisering av minner.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eAqua farge som gir et friskt og dekorativt utseende på barnerommet ditt.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEn flott gaveidé til nybakte foreldre for å samle babyens viktige øyeblikk.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47540811595963,"sku":"4171897","price":799.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/minneboks-for-baby-pandafreunde-31x21x9-cm-papp-1.jpg?v=1773318748"},{"product_id":"madrassbeskytter-frotte-bomull-polyester-vertbaudet","title":"Madrassbeskytter i frotte for baby og barn, bomull\/polyester - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eMadrassbeskytter i frotte for baby og barn fra Vertbaudet gir en trygg og hygienisk sovemiljø for ditt barn. Denne beskyttelsen kombinerer myk bomullsfrotte med en vannavstøtende membran som sikrer både komfort og beskyttelse mot væske.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eOverflate i frotte med 80% bomull og 20% polyester for god fuktabsorbering og mykhet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eVannavstøtende polyuretan-belegg på undersiden beskytter madrassen mot væskeskader\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eBI-OME®-teknologi som hemmer vekst av bakterier, mugg og midd for bedre hygiene\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eFinnes i flere størrelser (40x80 cm til 90x200 cm) med elastiske hjørner for enkel montering\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMaskinvaskbar på 40°C og tåler tørketrommel – enkel å holde ren\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eOEKO-TEX sertifisert, fri for skadelige stoffer, trygg for barnets hud\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eDenne madrassbeskytteren gir ditt barn en komfortabel og trygg søvn ved å kombinere pustende materialer med effektiv beskyttelse mot fukt og allergener. Den er praktisk i bruk og enkel å rengjøre, noe som gjør den til et godt valg for foreldre som ønsker det beste for sine barn.\u003c\/p\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"90X140","offer_id":47540841349307,"sku":"4166413","price":999.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"40X80","offer_id":47540841382075,"sku":"4166413","price":499.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"90X200","offer_id":47540841414843,"sku":"4166413","price":1199.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"60X120","offer_id":47540841447611,"sku":"4166413","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"70X140","offer_id":47540841480379,"sku":"4166413","price":799.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"90X190","offer_id":47540841513147,"sku":"4166413","price":1099.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/madrassbeskytter-frotte-baby-barn-1.jpg?v=1773321224"},{"product_id":"koseklut-bie-kids-concept","title":"Koseklut bie GOTS bomull 40 x 43 cm - Kids Concept","description":"\u003cp\u003eKoseklut bie GOTS bomull 40 x 43 cm fra Kids Concept er en myk og trygg koseklut for de aller minste. Den er laget i sertifisert GOTS bomull og er perfekt som en myk følgesvenn i hverdagen.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eMateriale: 100% sertifisert GOTS bomull og polyester for en myk og trygg tekstur\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMål: 40 x 43 x 4 cm, passe størrelse for små hender\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDesignet som en bie, som gir barnet en kjær følgesvenn\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMyk og pustende musselinvev som er skånsom mot barnets hud\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eLett å ta med seg og enkel å vaske\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Kids Concept","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47540874838203,"sku":"4162769","price":599.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/koseklut-bie-gots-bomull-40x43cm-1.jpg?v=1773323758"},{"product_id":"hylleoppbygg-stellekommode-florentina-pinolino","title":"Hylleoppbygg for stellekommode „Florentina\" bred - Pinolino","description":"\u003cp\u003eHylleoppbygg for stellekommode „Florentina\" bred fra Pinolino er en praktisk og elegant utvidelse til stellekommoden din. Denne hylleenheten gir deg ekstra oppbevaringsplass med sine to justerbare hyller, som kan tilpasses høyden etter behov, slik at du organiserer babyens stelleutstyr enkelt og ryddig.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag av slitesterkt hvitt dekormateriale som er enkelt å rengjøre\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eTo hyller med justerbar høyde for fleksibel oppbevaring\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMål på 103 cm bredde, 22 cm dybde og 87 cm høyde for god plassutnyttelse\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDesignet for å passe perfekt til Pinolinos „Florentina\" brede stellekommode\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eFSC®-sertifisert materiale som sikrer miljøvennlig produksjon\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMontering kreves, og produktet skal festes til veggen for sikker bruk\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Pinolino","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47540876116155,"sku":"4162104","price":2399.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/hylleoppbygg-stellekommode-florentina-bred.jpg?v=1773323823"},{"product_id":"stellekommode-adam-ticaa","title":"Stellekommode „Adam\" furu hvit 96 x 90 cm - Ticaa","description":"\u003cp\u003eStellekommode „Adam\" furu hvit 96 x 90 cm fra Ticaa er en solid og praktisk kommode laget i massivt furu med en elegant hvit lakkfinish. Denne kommoden gir deg trygghet og god plass når du skal stelle barnet ditt, takket være den inkluderende vaskebrettet og det sikre fallsikringen.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLaget av massivt furu med slitesterk hvit lakk som gir en moderne og lys stil til barnerommet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStørrelse på 96 cm bredde, 90 cm høyde og 45 cm dybde, gir god arbeidsflate og plass til stelleutstyr.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eInkluderer en stor skuff og to rom bak dører som gir rikelig med oppbevaringsplass til klær og tilbehør.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eUtstyrt med fallsikring som sikrer barnet under stell.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKommer med monteringsmateriell og en detaljert monteringsanvisning for enkel selvmontering.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eStellekommoden passer for barn i alderen 1 til 3 år og er enkel å rengjøre med en støvklut eller lett fuktig klut. Med sin robuste konstruksjon og praktiske design er den ideell for ethvert barnerom som trenger en funksjonell og trygg stelleplass.\u003c\/p\u003e","brand":"Ticaa","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541129183419,"sku":"4144747","price":4499.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/stellekommode-adam-furu-hvit-96x90cm-forfra.jpg?v=1773332182"},{"product_id":"gavesett-sonn-lite-lil-planet-rob-1","title":"Gavesett søvn lite Lil Planet økologisk bomullsjersey grå - roba","description":"\u003cp\u003eGavesett søvn lite Lil Planet økologisk bomullsjersey grå fra roba er et mykt og hudvennlig sett som består av kvalitetsprodukter laget av økologisk bomull. Settet inkluderer en vuggebettwäsche med jersey og Terry Dots, et strikket babyteppe samt et spennlaken til vuggemadrass, alle i en beroligende grå farge.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag av 80 % økologisk bomull og 20 % polyester i vuggebettwäsche, gir ekstra mykhet og holdbarhet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eSpennlaken i 100 % økologisk bomullsjersey, tilpasset madrassmål 40x90 og 45x90 cm\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eBabyteppe i 100 % økologisk bomull med strikket design, måler 80x80 cm\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eAlle deler er miljøvennlig og sertifisert etter GOTS og OEKO TEX® Standard 100\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKan vaskes på 40 °C, og beholder mykhet og form etter mange vask\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eDette settet gir barnet ditt komfort og trygghet med materialer som er rene og bærekraftige. Du får et komplett søvnsett som både er praktisk i bruk og enkelt å vedlikeholde, samtidig som det ivaretar miljøet.\u003c\/p\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541148156091,"sku":"4142499","price":999.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/gavesett-sonn-lite-lil-planet-1_e342a21b-a185-42e5-83b7-89ccb172d26d.jpg?v=1773333111"},{"product_id":"gavesett-kos-og-lek-roba","title":"Gavesett kos og lek Lil Planet økologisk bomull grå - roba","description":"\u003cp\u003eGavesett kos og lek Lil Planet økologisk bomull grå fra roba er et delikat sett laget for å gi ditt barn mykhet og komfort i hverdagen. Settet inkluderer en bettschlange, babyteppe og et koseklut, alle laget av økologisk bomull med fokus på bærekraft og hudvennlighet.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eBettschlange laget av 80 % GOTS-sertifisert bomull og 20 % polyester med 100 % polyester fyll, måler 170 cm i lengde og 12 cm i diameter\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eBabyteppe med overflate i Terry Dots av 80 % økologisk bomull og 20 % polyester, underside i 100 % økologisk bomull musselin\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKoseklut laget av 100 % økologisk bomull på fremsiden og 80 % bomull GOTS med 20 % polyester bakside, måler 40x40 cm\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eAlle deler er vaskbare på 40 grader, beholder form og mykhet etter vask\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eProdusert under bærekraftige og rettferdige forhold med GOTS og OEKO TEX® Standard 100 sertifisering\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541149008059,"sku":"4142498","price":1399.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/gavesett-kos-og-lek-lil-planet-1.jpg?v=1773333203"},{"product_id":"svope-og-ammeklut-2-pk-musselin-okologisk-bomull-roba-1","title":"Svøpe- og ammeklut 2-pk musselin økologisk bomull - roba","description":"\u003cp\u003eSvøpe- og ammeklut 2-pk musselin økologisk bomull fra roba gir barnet ditt en myk og behagelig følelse under amming og ved svøping. Disse klutene er laget av 100 % økologisk bomull som sikrer en skånsom kontakt mot barnets sensitive hud.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLaget av ekstra myk, økologisk bomull (musselin) som er skånsom og pustende.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eSettet inneholder en svøpeklut og en ammeklut i fargen frosty green, med og uten mønster.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eProduktene er sertifisert etter Global Organic Textile Standard (GOTS) og OEKO TEX® Standard 100 for trygg bruk.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKan vaskes miljøvennlig ved 40°C uten at materialet mister sin mykhet eller form.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eProdusert under rettferdige og sosiale forhold i henhold til Business Social Compliance Initiative (BSCI).\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eMed disse klutene får du både komfort og trygghet for barnet ditt. De absorberer godt og holder barnet tørt, samtidig som de er lette å rengjøre. Den bærekraftige produksjonen gjør dem til et godt valg for deg som ønsker miljøvennlige barneprodukter.\u003c\/p\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541149106363,"sku":"4141177","price":699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/svope-og-ammeklut-2-pk-musselin-okologisk-bomull-1.jpg?v=1773333246"},{"product_id":"gavesett-baby-essentials-lil-planet-roba","title":"Gavesett baby essentials Lil Planet økologisk bomull turkis - roba","description":"\u003cp\u003eGavesett baby essentials Lil Planet økologisk bomull turkis fra roba er et mykt og trygt tekstilsett for din baby. Dette settet inkluderer tre lätzchen, tre windeln og et dobbeltsidig schmusetuch, alle laget av 100% økologisk bomull med sertifiseringene GOTS og OEKO TEX® Standard 100.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLätzchen laget av myk jersey og musselin, med to trykknapper for enkel tilpasning.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eWindeln i størrelse 80x80 cm i høy kvalitet musselin, perfekt absorberende og skånsom mot huden.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eSchmusetuch med to lag: forside i 100% økologisk bomull og bakside i frotté med 80% bomull og 20% polyester.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eProduktene er vaskbare ved 40°C med miljøvennlig behandling som sikrer langvarig mykhet og formstabilitet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eFarge: turkis (hellblau\/sky) gir et friskt og rolig uttrykk.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541171028155,"sku":"4142502","price":1199.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/gavesett-baby-essentials-lil-planet-01.jpg?v=1773333382"},{"product_id":"bred-stellekommode-maren-2-roba-1","title":"Bred stellekommode \"Maren 2\" hvitkalket eik\/lysgrå - roba","description":"\u003cp\u003eBred stellekommode \"Maren 2\" hvitkalket eik\/lysgrå fra roba gir deg en funksjonell og stilren løsning for babystell. Med en stellehøyde på 90 cm gjør den det behagelig for deg å stelle barnet, samtidig som den passer perfekt inn i moderne barnerom.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eAvtagbar stelleplate som kan monteres på høyre, midten eller venstre side etter behov\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStilrent to-farget design i hvitkalket eik med ekte trefølelse og lys grå farge\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePraktisk oppbevaring med to skuffer, en dør og et åpent rom for enkel tilgang\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKomfortabel stelleflate med polstret stellematte (85x75 cm) for barnets trygghet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eRobust konstruksjon som også fungerer som en forhøyet sitteplass for barn i barnehagealder\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eOppfyller gjeldende sikkerhetsstandarder EN 12221 – 1+2:2008 + A1:2013\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMål: Høyde 98 cm, bredde 117 cm, dybde med stelleplate 75 cm, uten 38,5 cm\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eDu får en allsidig stellekommode som ikke bare gjør stelleøktene enklere og mer komfortable, men også gir rikelig med plass til oppbevaring av babyutstyr. Den passer godt sammen med andre møbler i \"Maren\"-serien for å skape et komplett og harmonisk barnerom. Når barnet vokser, kan kommoden brukes som vanlig møbel uten synlige skruer, noe som gir langvarig bruk.\u003c\/p\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541215658171,"sku":"4136258","price":5899.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/bred-stellekommode-maren-2-hvitkalket-eik-lysgra-1_999bd570-28da-4b5b-9ef5-3dfe0d3c85c8.jpg?v=1773335411"},{"product_id":"barneromssett-hamburg-roba-1","title":"Barneromssett Hamburg med stellekommode og bedside crib - roba","description":"\u003cp\u003eBarneromssett Hamburg med stellekommode og bedside crib fra roba består av en praktisk stellekommode og et tilhørende bedside crib. Denne kommoden har en avtakbar stelleplate som gir en ryggvennlig arbeidsstilling for deg. Den er malt med en grå, vannbasert maling som er testet og sikker, og passer inn i de fleste barnerom.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eStellekommoden har en stelleflate som passer til stellematter på opptil 85 x 75 cm for optimal komfort.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDen har to romslige skuffer og to Canvas-bokser som gir god oppbevaringsplass til babyutstyr.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eHøyden på stelleplaten er 92 cm, noe som beskytter ryggen din under stell.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKommoden kan lett gjøres om til en vanlig kommode ved å fjerne stelleplaten, uten synlige skruer på overflaten.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eProduktet følger gjeldende sikkerhetsstandarder EN 12221 – 1+2:2008 + A1:2013 og inkluderer veggfeste og kippsikring for økt sikkerhet.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541231419579,"sku":"4136241","price":7499.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/barneromssett-hamburg-stellekommode-beside-crib-01_7548c092-505d-499c-92a5-8298176845d3.jpg?v=1773336318"},{"product_id":"vegghengt-stellehylle-waldhochzeit-roba","title":"Vegghengt stellehylle Waldhochzeit sammenleggbar opptil 15 kg - roba","description":"\u003cp\u003eVegghengt stellehylle Waldhochzeit sammenleggbar opptil 15 kg gir deg en plassbesparende og trygg stelleplass til barnet ditt. Med den medfølgende polstrede og lettstelte stellematten kan du stelle barnet komfortabelt og hygienisk. Stellehyllen er designet for å tåle opp til 15 kg og passer fra fødselen av.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eStellematte i mykt og hudvennlig bomull-polyestermateriale med PU-belegg som er lett å tørke av\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eSammenleggbar design med dempet hengsel som gjør åpning og lukking enkel og sikker\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eRobust konstruksjon som tåler opptil 15 kg, ideell for nyfødte og småbarn\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePraktiske hyller og oppbevaringsrom bak stelleflaten for enkel organisering av nødvendigheter\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eInkluderer monteringssett med skruer og plugger for enkel installasjon på vegg\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eFargerikt design med dyremotiver som gir et moderne og lekent preg på barnerommet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eProdusert i henhold til gjeldende sikkerhetsstandarder med sertifiserte og giftfrie materialer\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541306753211,"sku":"4121460","price":2999.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/vegghengt-stellehylle-waldhochzeit-1.jpg?v=1773338967"},{"product_id":"koseteppe-sternenzauber-bomull-og-fleece-roba","title":"Koseteppe Sternenzauber bomull og fleece 80x80 cm - roba","description":"\u003cp\u003eKoseteppe Sternenzauber bomull og fleece 80x80 cm fra roba gir barnet ditt en myk og varm opplevelse. Dette allsidige pleddet har en side i deilig coral fleece og en annen i 100% hudvennlig bomull, som gjør det egnet til bruk som koseteppe, vognteppe, krabbepledd eller til vasking.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eMateriale: myk coral fleece på den ene siden og 100% bomull på den andre for optimal komfort.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMål: 80 x 80 cm, perfekt størrelse for barnevogn eller som leketepp.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eAllsidig bruk som koseteppe, vognteppe, krabbepledd eller til vasking.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eHudvennlig og testet av uavhengige institutter for sikkerhet og kvalitet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEnkel å kombinere med ulike interiører takket være det stilige designet.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541315633339,"sku":"4121471","price":699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/koseteppe-sternenzauber-bomull-og-fleece-80x80-cm-1.jpg?v=1773339263"},{"product_id":"bred-stellekommode-gabriella-roba","title":"Bred stellekommode Gabriella 98x117 cm avtagbar topp - roba","description":"\u003cp\u003eBred stellekommode Gabriella 98x117 cm avtagbar topp fra roba kombinerer funksjonalitet og tidløs design. Denne stellekommoden gir deg en ryggvennlig arbeidsflate med en høyde på 90 cm, som gjør stelleøktene enklere for deg og komfortable for barnet ditt.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eStellekommoden har mål på 98x117 cm og en dybde på 75 cm med stelleplate, 39 cm uten\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eLag av slitesterk, melaminbelagt sponplate som er lett å rengjøre og tåler daglig bruk\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eUtstyrt med en avtagbar stelleplate som gjør den praktisk å bruke også etter stelleperioden\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eGod oppbevaringsplass med en dør, to brede skuffer og et stort åpent rom for enkel tilgang til alle babyens ting\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eOppfyller gjeldende sikkerhetsstandarder EN 12221 – 1+2:2008 + A1:2013, og materialene er miljøvennlige og testet for skadelige stoffer\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eMed sitt klassiske uttrykk i hvitt og eikefarget finer, passer denne kommoden inn i både barnerom og senere i ungdoms- eller stuerommet. Den kan også fungere som en forhøyet sitteplass for barnet ditt når det blir eldre. Gjør stellehverdagen enklere og tryggere med denne solide stellekommoden fra roba.\u003c\/p\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541345812667,"sku":"4124255","price":5499.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/bred-stellekommode-gabriella-98x117-cm-avtagbar-topp-01_3985662e-bf0d-4d46-9880-41f49232184b.jpg?v=1773340188"},{"product_id":"sidehylle-pia-90-5-x-30-x-32-cm-for-stellekommode-roba-1","title":"Sidehylle Pia 90,5 x 30 x 32 cm for stellekommode - roba","description":"\u003cp\u003eSidehylle Pia 90,5 x 30 x 32 cm for stellekommode fra roba gir deg ekstra oppbevaringsplass ved stellekommoden. Denne praktiske sidehyllen utnytter plassen under stelleflaten optimalt slik at du enkelt kan organisere bleier, stellekremer og babyklær.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag med dekor i Sanremo Eiche som matcher barneromsmøblene fra roba Pia-serien\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eTre romslige hyller gir praktisk plass til stelleutstyr og tilbehør\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMål: 90,5 cm høy, 30 cm bred og 32 cm dyp for enkel integrering under stellekommoden\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMateriale og konstruksjon tilpasset for sikker og stabil plassering under stelleflaten\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eHjelper deg med å holde stelleområdet ryddig og organisert\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541364162747,"sku":"4124330","price":1799.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/sidehylle-pia-90-5-x-30-x-32-cm-for-stellekommode-1_6e9feb6b-384a-4fcb-b7aa-b04a83746583.jpg?v=1773340550"},{"product_id":"bleieholder-veggmontert-roba","title":"Bleieholder veggmontert for ca. 16 bleier naturfarget - roba","description":"\u003cp\u003eBleieholder veggmontert for ca. 16 bleier naturfarget fra roba tilbyr en praktisk og plassbesparende løsning for oppbevaring av bleier. Denne veggmonterte holderen gir deg enkel tilgang til bleiene, samtidig som den holder barnerommet ryddig og organisert.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003ePlass til ca. 16 standardbleier, perfekt for daglig bruk\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eVeggfeste gjør det enkelt å montere over eller ved siden av stellebordet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eNaturlig farget design som passer diskret inn i barnerommet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eFrontåpning for enkel og komfortabel bleieutlevering\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEnkel å åpne med ett håndgrep for rask påfylling\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMaterialer kontrollert og sertifisert av uavhengige institutter for trygg bruk\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541365145787,"sku":"4124098","price":1199.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/bleieholder-veggmontert-1.jpg?v=1773340601"},{"product_id":"bred-stellekommode-pia-102x117-cm-med-softclose-roba","title":"Bred stellekommode Pia 102x117 cm med softclose - roba","description":"\u003cp\u003eBred stellekommode Pia 102x117 cm med softclose fra roba gjør stelleøktene enklere og mer komfortable for deg og ditt barn. Med en ryggvennlig stellehøyde på 94 cm gir denne kommoden god arbeidsstilling. Den brede designen og det avtakbare stellebrettet gir fleksibilitet i bruk i ditt barnerom.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eStellekommoden har mål på 102x117 cm og dybde på 78 cm med stellebrett, 41 cm uten, som gir god plass til stelleutstyr.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eSoftclose-funksjon på både skuffer og dører sikrer stillegående og skånsom lukking, noe som gir økt holdbarhet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMaterialet har dekor i Sanremo Eiche som gir et moderne og naturlig uttrykk i barnerommet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDen ergonomiske stellehøyden på 94 cm beskytter ryggen din under stell.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eInnebygde bilderammer gjør det mulig å sette inn personlige bilder og gjøre kommoden unik.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eStellekommoden passer for alle foreldre som ønsker praktisk og stilfull oppbevaring til babyens stelleutstyr. Du kan også kombinere den med roba sitt tilleggsregal for optimal utnyttelse av plassen under stellebrettet.\u003c\/p\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541367505083,"sku":"4124332","price":10999.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/bred-stellekommode-pia-102x117-cm-med-softclose-1.jpg?v=1773340699"},{"product_id":"vegghengt-stellehylle-klappbar-49x765-cm-roba","title":"Vegghengt stellehylle klappbar 49x76,5 cm med 2 hyller - roba","description":"\u003cp\u003eVegghengt stellehylle klappbar 49x76,5 cm med 2 hyller fra roba er en plassbesparende løsning for barnerommet ditt. Denne veggmonterte stellehyllen er klappbar og bidrar til en ryggvennlig stelleopplevelse. Den er utstyrt med to hyller for praktisk oppbevaring og en myk, vaskbar stellematte som gir komfort for barnet under bleieskift.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eKlappbar design som sparer plass og gjør stelleplassen ryddig\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eTo hyller med 12 cm dybde for enkel oppbevaring av nødvendigheter\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStelleplate i formtre med mål 47x75 cm og rom for barn opptil 11 kg\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMyk, polstret og vaskbar stellematte av ftalatfri folie med tre sider hevet kant for økt sikkerhet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePraktisk snapp-lås som gjør det enkelt å åpne og lukke med én hånd\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541370355899,"sku":"4124099","price":2999.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/vegghengt-stellehylle-klappbar-49x765-cm-roba.jpg?v=1773340822"},{"product_id":"stelleplate-barneseng-60x120-70x140-roba","title":"Stelleplate for barneseng 60x120\/70x140 cm Adam \u0026 Eule - roba","description":"\u003cp\u003eStelleplate for barneseng 60x120\/70x140 cm Adam \u0026amp; Eule gir deg en praktisk og plassbesparende løsning for bleieskift rett ved barnesengen. Denne stelleplaten passer til barnesenger med målene 60x120 cm og 70x140 cm, noe som gjør den ideell for små rom.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003ePlassbesparende design som enkelt monteres på barnesengen\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMyk og komfortabel PU-belagt stelleflate som er enkel å rengjøre\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePasser til barnesenger med mål 60x120 cm og 70x140 cm\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eHoldbar og sikker for barn opptil 11 kg\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eHarmonisk design som passer i alle barnerom\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541379367099,"sku":"4121458","price":1699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/stelleplate-barneseng-60x120-70x140-1.jpg?v=1773341086"},{"product_id":"vegghengt-stellehylle-hvit-med-stellematte-ftalatfri-roba-1","title":"Vegghengt stellehylle hvit med stellematte ftalatfri Vogeltanz - roba","description":"\u003cp\u003eVegghengt stellehylle hvit med stellematte ftalatfri Vogeltanz - roba er en praktisk og plassbesparende løsning for stelleplassen i barnerommet. Denne vegghengte stellehyllen er designet for å gi deg en ryggvennlig og sikker stelleopplevelse med en myk, polstret stellematte som gir babyen din komfort og trygghet.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eFremstilt i solid og robust laminert kryssfiner som sikrer lang holdbarhet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStellematte i vaskbar, phthalatfri folie som er trygg for babyens hud og enkel å holde ren.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eHylla er vegghengt og klappbar, noe som gjør den plassbesparende og ryggvennlig for deg som bruker den.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStelleflaten måler 79,5 cm i høyde, 66 cm i bredde og 76,5\/19 cm i dybde, tilpasset barn opptil 15 kg.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eUtstyrt med støtdempere som sikrer et langsomt og trygt åpning av stelleflaten.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eMed denne stellehyllen får du en funksjonell og sikker stelleplass som passer perfekt på barnerommet. Den klappbare funksjonen gjør det enkelt å rydde bort når den ikke er i bruk, og den mykt polstrede, vaskbare stellematten gir både deg og barnet ditt en behagelig stelleopplevelse.\u003c\/p\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541394636987,"sku":"4121457","price":2999.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/vegghengt-stellehylle-hvit-med-stellematte-ftalatfri-front_d41b314c-d29e-445a-8783-a49ae06c7209.jpg?v=1773341434"},{"product_id":"oppbevaringssett-3-deler-happy-cloud-roba","title":"Oppbevaringssett 3 deler Happy Cloud bleie- og våtserviettboks - roba","description":"\u003cp\u003eOppbevaringssett 3 deler Happy Cloud bleie- og våtserviettboks fra roba gir deg en praktisk løsning for å organisere bleier og våtservietter på en enkel måte. Settet inkluderer en våtserviettboks og to bleiebokser, som sørger for at alle nødvendige stelleartikler alltid er lett tilgjengelige.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eSettet består av tre deler: en våtserviettboks og to bleiebokser for optimal organisering\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePraktisk åpning i våtserviettboksen gjør det enkelt å trekke ut våtservietter\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eModerne design som passer godt inn i ethvert barnerom\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eLag av materialer som er testet for skadelige stoffer og følger strenge kvalitetskontroller\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eHolder stelleutstyret ryddig og tilgjengelig for deg som forelder\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541402042555,"sku":"4124146","price":699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/oppbevaringssett-3-deler-happy-cloud-bleie-og-vatserviettboks-1.jpg?v=1773341555"},{"product_id":"sitteputer-2-pk-little-stars-roba","title":"Sitteputer 2-pk Little Stars til piknikgruppe - roba","description":"\u003cp\u003eSitteputer 2-pk Little Stars til piknikgruppe er en ideell tilleggspakke til Roba sine piknik- og lekesett. Disse putene gir barna dine ekstra komfort og støtte når de sitter, takket være den myke polstringen og det lekre stjernemønsteret.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eKomfortable sitteputer som gir ekstra polstring til barnas piknik- og lekeområder\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDesignet med et fint Little Stars mønster som passer perfekt til Roba sine piknik- og playgrupper\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMateriale som er mykt og behagelig for barnets hud\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEnkle å plassere og flytte etter behov\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eIdeell for barn som ønsker en komfortabel og koselig sitteplass under lek og kreative aktiviteter\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541408825531,"sku":"4121484","price":699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/sitteputer-2-pk-little-stars-til-piknikgruppe-1.jpg?v=1773341821"},{"product_id":"koseteppe-kleine-wolke-roba","title":"Koseteppe Kleine Wolke blå bomull og fleece 80x80 cm - roba","description":"\u003cp\u003eKoseteppe Kleine Wolke blå bomull og fleece 80x80 cm fra roba er et mykt og allsidig teppe som gir barnet ditt maksimal komfort. Med et stilig design passer det i ethvert hjem og er elsket av både foreldre og barn.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eTosidig design: en side i myk coral fleece og den andre i 100% hudvennlig bomull\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePerfekt størrelse på 80 x 80 cm som egner seg til kos, vogn, bleieskift eller lek\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMaterialene er testet og sertifisert av uavhengige institutter for sikkerhet og kvalitet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eLett å vaske og tørke, ideelt for daglig bruk\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePasser for babyer og småbarn, gir god varme og komfort\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541427208379,"sku":"4124120","price":499.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/koseteppe-kleine-wolke-1.jpg?v=1773342131"},{"product_id":"stelleplate-vaskemaskin-roba","title":"Stelleplate for vaskemaskin med stellematte, universal hvit - roba","description":"\u003cp\u003eStelleplate for vaskemaskin med stellematte, universal hvit - roba er en praktisk og plassbesparende løsning for deg som har begrenset plass hjemme. Denne stelleplaten plasseres enkelt på toppen av vaskemaskinen, og gir deg en trygg og komfortabel stelleflate for barnet ditt.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003ePasser vaskemaskiner med mål 60 cm bredde og 53-54 cm dybde for optimal stabilitet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStellematte måler 54 x 74 x 4,5 cm og har en myk, PU-belagt overflate som er behagelig for barnet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMatten er laget av sterk, rivesterk og ftalatfri folie med spesiell sømteknikk for ekstra holdbarhet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDen myke polstringen rundt kanten gir ekstra beskyttelse under stelletiden\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eUnderlaget har hvit folie på undersiden, slik at matten kan brukes på begge sider\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEgnet for barn opp til 12 måneder med vekt opptil 11 kg\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541441921211,"sku":"4127365","price":1199.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/stelleplate-vaskemaskin-1.jpg?v=1773342445"},{"product_id":"vegghengt-stellehylle-graro-roba-1","title":"Vegghengt stellehylle med stellematte grå, klappbar - roba Style","description":"\u003cp\u003eVegghengt stellehylle med stellematte grå, klappbar fra roba er en praktisk og plassbesparende løsning for stelleplassen hjemme. Denne vegghengte stellehyllen kan monteres i ønsket høyde, noe som gjør stellingen komfortabel for deg og trygg for barnet ditt.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eStellehyllen er laget av hvitlakkert sponplate som sikrer robusthet og lang holdbarhet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStellematten er polstret med mikrofiberstoff og fylt med polyester, som gir en myk og behagelig overflate for barnet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDen vann- og smussavvisende overflaten på stellematten gjør rengjøringen enkel og praktisk.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStellehyllen har en maksimal vektkapasitet på 15 kg, og passer dermed fra fødsel av.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMed beskyttende sidekanter på 14 cm sikrer den at barnet ligger trygt under stell.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDen klappbare designen gir deg mulighet til å spare plass når stelleplassen ikke er i bruk.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eAlle materialer er sertifiserte og regelmessig testet for skadelige stoffer, noe som gir ekstra trygghet for deg og barnet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMålene er 78 x 66,5 x 76,5\/19 cm (H x B x D) med stelleflate på 75 x 59,5 cm, som gir god plass til stell.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541443887291,"sku":"4127366","price":3299.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/vegghengt-stellehylle-graro-roba-01_9412b4a4-7924-40de-88a1-5a3816effc6c.jpg?v=1773342536"},{"product_id":"babyteppe-jersey-miffy-100-bomull-roba-1","title":"Babyteppe i jersey Miffy 100 % bomull - roba","description":"\u003cp\u003eBabyteppe i jersey Miffy 100 % bomull fra roba er en myk og allsidig babydecke som passer perfekt både hjemme og på farten. Med sitt søte Miffy-design passer det godt inn i ethvert barnerom og gir barnet ditt komfort og varme.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag av 100 % bomullsjersey som gir en myk og behagelig overflate for barnet ditt\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMål på 80 x 80 cm som gjør det praktisk som barnevogns- eller koseteppe\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePasser for både jenter og gutter med et nøytralt og koselig Miffy-design\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eTåler vask på 40 grader og kan tørketromles, noe som gjør det enkelt å holde rent\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eSkadestofftestet og sertifisert for trygg bruk rundt barn\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDobbeltsydd for ekstra holdbarhet og formstabilitet over tid\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541460369595,"sku":"4127245","price":699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/babyteppe-jersey-miffy-100-bomull-1_7758d5be-0ee1-4698-9ba2-2590bcaf4b24.jpg?v=1773343085"},{"product_id":"stumtjener-barnerom-regnbue-vertbaudet","title":"Stumtjener for barnerom regnbue i tre, 127 cm - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eStumtjener for barnerom regnbue i tre, 127 cm fra Vertbaudet gir barnet ditt en praktisk og fargerik oppbevaringsløsning for klær og tilbehør. Med sin regnbuedesign og solide tremateriale passer den perfekt på barnerommet.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLaget i 100% tre, inkludert MDF og furu, for solid og holdbar bruk\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eHøyde på 127 cm gjør den ideell for barn å nå klærne selv\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e6 fargerike kroker som gjør det enkelt å henge opp jakker, sekker og luer\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eRegnbue dekor på toppen måler 14 x 22,7 cm og gir et lekent preg\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEnkel å montere selv, praktisk for foreldre\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"TU","offer_id":47541479506107,"sku":"4169489","price":1399.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/stumtjener-for-barnerom-regnbue-i-tre-1.jpg?v=1773343610"},{"product_id":"avtrykksett-baby-vertbaudet","title":"Avtrykksett for baby med bilderamme 51 x 22 cm - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eAvtrykksett for baby med bilderamme 51 x 22 cm fra Vertbaudet gir deg en enkel og trygg måte å forevige ditt barns hånd- og fotavtrykk på. Med dette settet kan du lage vakre minner som varer livet ut og samtidig dekorere hjemmet med en personlig bilderamme.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eMateriale i 100% bomull sikrer en naturlig og skånsom ramme rundt avtrykkene.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStørrelse på 51 x 22 x 2,4 cm gir god plass til både hånd- og fotavtrykk samt et bilde.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eSettet inkluderer to rammer for babyens hånd- og fotavtrykk og en ramme for et bilde, noe som gir et komplett minnesett.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eInkluderer to poser avtrykkmasse, en rulle og dobbeltsidig tape for enkel og rask bruk.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eBakgrunnsfarger å velge mellom: blå, rosa, hvit eller grå med stjerner, slik at du kan tilpasse etter smak.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eDette avtrykksettet er et spesielt minne om de første dagene i babyens liv, og passer perfekt som gave til besteforeldre eller faddere. Vær oppmerksom på at produktet ikke kan vaskes eller behandles i vaskemaskin eller tørketrommel.\u003c\/p\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"TU","offer_id":47541490319547,"sku":"4169728","price":899.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/avtrykksett-baby-vertbaudet-1.jpg?v=1773343921"},{"product_id":"bade-og-stellekombinasjon-baby-pool-roba","title":"Bade- og stellekombinasjon 'Baby Pool' med stellematte - roba","description":"\u003cp\u003eBade- og stellekombinasjon 'Baby Pool' med stellematte fra roba er et plassbesparende og funksjonelt møbel til babyens stell og bading. Kombinasjonen består av et lakkert trebord med en myk, vann- og smussavvisende stellematte i moderne 'roba style'-design. Med et enkelt grep kan stellebordet gjøres om til en badestasjon med en integrert badekarvogn på hjul som kan skyves under bordet når det ikke er i bruk.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag av lakkert tre som passer inn i alle rom med et enkelt og stilrent design\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eIntegrert badekar med avløpsslange for enkel tømming uten å flytte karet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePraktiske seks bremsehjul gjør det enkelt å flytte kombinasjonen dit du ønsker\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStellematten er mykt polstret og dekket med vann- og smussavvisende stoff som er hudvennlig\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStellehøyde på 93,5 cm gir god arbeidsstilling for foreldrene\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStelleflaten måler 82,5 x 51 cm og badekarvognen kan trekkes ut til 98,5 cm bredde\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEgnet for babyer opptil 11 kg eller 12 måneders alder\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eOppfyller sikkerhetsstandarden EN 12221-1+2:2008+A1:2013 med sertifiserte og kontrollerte materialer\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eDette møbelet gir deg en trygg, komfortabel og praktisk løsning for stell og bading av babyen din. Den smarte utformingen sparer plass og gjør det enkelt å holde orden på stelletingene takket være oppbevaringshylle under bordet. Med denne kombinasjonen får du et funksjonelt og sikkert møbel som passer både i barnerommet og baderommet.\u003c\/p\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541492482235,"sku":"4169796","price":3799.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/bade-og-stellekombinasjon-baby-pool-1.jpg?v=1773344008"},{"product_id":"stelletopp-fuchs-vertbaudet","title":"Stelletopp FUCHS for kommoder med 52 cm dybde, MDF - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eStelletopp FUCHS for kommoder med 52 cm dybde, MDF gir deg en praktisk og sikker løsning for bleieskift hjemme. Denne stelletoppen er designet for kommoder med en dybde på 52 cm og er laget av solid MDF med matt lakkert overflate i hvit farge, noe som gjør den enkel å holde ren.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag av 100% MDF med matt lakk basert på vann for en slitesterk og vedlikeholdsvennlig overflate.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePasser kommoder med en dybde på 52 cm, slik at du enkelt kan plassere den uten fast montering.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMål: 52 cm bredde, 74,8 cm dybde og 22,9 cm høyde, med 9,5 cm høye sider og et 18,7 cm høyt hodeparti formet som en rev.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDesignet for barn opptil 11 kg eller 12 måneder, og følger sikkerhetsstandarden DIN EN 12221-1:2008 +A1:2013.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEnkel å montere selv med medfølgende instruksjoner, og leveres uten stellematte slik at du kan velge den som passer best.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541504213179,"sku":"4168964","price":1399.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/stelletopp-fuchs-vertbaudet-1.jpg?v=1773344305"},{"product_id":"vegghengt-stellebord-tre-vertbaudet","title":"Vegghengt stellebord i tre, sammenleggbart 76x59 cm - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eVegghengt stellebord i tre, sammenleggbart 76x59 cm gir deg en praktisk og plassbesparende løsning for stelleplassen hjemme. Dette stellebordet fra Vertbaudet er designet for små rom og kan enkelt foldes sammen etter bruk, noe som sparer verdifull plass i barnerommet eller badet.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLaget av 100% tre, som gir en robust og naturlig overflate\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eSammenleggbart design som gjør det enkelt å folde opp eller ned for plassbesparelse\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePasser til stelleputer med maks mål 75 x 52 x 2 cm (L x B x H)\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMax bærekapasitet på 15 kg, egnet for barn opptil ca. 12 måneder\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eOppfyller sikkerhetsstandarden DIN EN 12221:2013 for stellebord\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eLeveres uten stellepute og dekor, som kan kjøpes separat\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"TU","offer_id":47541524070587,"sku":"4168839","price":3999.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/vegghengt-stellebord-tre-sammenleggbart-76x59cm-1.jpg?v=1773344730"},{"product_id":"milepalteppe-baby-vertbaudet","title":"Milepælteppe for baby med trering 100 % bomull - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eMilepælteppe for baby med trering 100 % bomull fra Vertbaudet er et mykt og praktisk teppe som hjelper deg å dokumentere barnets utvikling. Det er laget i 100 % bomull med en komfortabel vattering av polyester, og har en tre-ring som du kan bruke til å markere barnets alder på månedlige bilder.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e100 % bomull på oversiden gir et mykt og naturlig materiale som er behagelig mot babyens hud\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eVattering i 100 % polyester som gir ekstra komfort og fylde\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eTre-ring medfølger for enkel markering av barnets alder ved fotografering\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePomponer i hjørnene og dekorative vimpel-applikasjoner gir et lekent design\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEnkel å vedlikeholde med anbefalt vask på 30 °C skånsom vask, kan ikke tørketromles\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eDette teppet gir deg en praktisk og trygg løsning for å følge med på babyens utvikling måned for måned, samtidig som det skaper fine minner gjennom bilder. Materialvalget sikrer at teppet er både komfortabelt og holdbart, perfekt for daglig bruk.\u003c\/p\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"TU","offer_id":47541548613819,"sku":"4169016","price":1199.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/milepalteppe-baby-vertbaudet.jpg?v=1773345301"},{"product_id":"toalettmappe-barn-bomull-vertbaudet","title":"Toalettmappe for barn i bomull 25x10x18 cm - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eToalettmappe for barn i bomull 25x10x18 cm fra Vertbaudet er en praktisk og slitesterk bag for oppbevaring av toalettartikler. Med sin gode størrelse passer den perfekt til barnets behov på reise eller i hverdagen.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag av 100% bomull som er myk og holdbar\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKommer med glidelås på toppen for enkel og sikker lukking\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eForsterket bunn som sikrer stabilitet og beskyttelse av innholdet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMaskinvaskbar på 40 °C for enkel rengjøring\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKompatibel med vanlig bruk uten bleking, tørketrommel eller kjemisk rensing\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"TU \/ wollweiß dschungel tiger","offer_id":47541549596859,"sku":"4168820","price":699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"TU \/ wollweiß gestreift fuchs","offer_id":47541549629627,"sku":"4168821","price":499.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/toalettmappe-barn-bomull-25x10x18cm-vertbaudet-1.jpg?v=1773345334"},{"product_id":"musikkmobile-ozean-vertbaudet","title":"Musikkmobile OZEAN med spilledåse, 65 cm fra fødsel - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eMusikkmobile OZEAN med spilledåse, 65 cm fra fødsel fra Vertbaudet er en koselig og beroligende mobil som hjelper babyen din å sovne. Denne musikkmobilen har en rolig melodi og søte undervannselementer som hval, skilpadde, sjøhest, blekksprut og skjell. Den er designet for å henges på sprinkelsengen og passer fra fødselen av.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eMateriale: Laget av PVC og polyester som gir en myk og trygg følelse\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eHøyde: Mobilen er ca 65 cm, slik at den er synlig og trygg plassert\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMelodi: Spilledåsen spiller \"Over the waves\" som beroliger barnet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePasser for bruk fra fødsel og kun for sprinkelsenger\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEnkel montering og fjerning når barnet begynner å sette seg opp selv\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"TU","offer_id":47541554479291,"sku":"4169063","price":1399.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/musikkmobile-ozean-1.jpg?v=1773345523"},{"product_id":"sittepute-for-benk-eller-kiste-65x40-cm-bomull-vertbaudet","title":"Sittepute for benk eller kiste 65x40 cm bomull - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eSittepute for benk eller kiste 65x40 cm bomull fra Vertbaudet gjør enhver benk eller kiste mer komfortabel og innbydende. Med sin myke polstring og fine design kan den enkelt forvandle en lekekiste til et koselig sitteområde.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLaget av 100 % bomull som gir en myk og naturlig overflate.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePolstringen består av 100 % polyester som sikrer god komfort og holdbarhet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMålene er 65 x 40 cm med en høyde på 5 cm, ideell for de fleste benker og kister.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDesignet med vakker quilting og dekorative trykk som gir en koselig følelse.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePasser spesielt godt til Vertbaudets Konfetti- og Sirius-lekekister.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eVedlikeholdsråd: Putetrekket kan ikke tas av og skal ikke vaskes, blekes eller renses.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"TU \/ hvit blumenzauber","offer_id":47541567193275,"sku":"4169565","price":699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"TU \/ nachtblau polarstern","offer_id":47541567226043,"sku":"4169567","price":699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/sittepute-for-benk-eller-kiste-65x40-cm-bomull-1.jpg?v=1773346024"},{"product_id":"stelletopp-wolke-vertbaudet","title":"Stelletopp WOLKE for kommoder med 52 cm dybde, furu - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eStelletopp WOLKE for kommoder med 52 cm dybde, furu gir deg en praktisk og sikker løsning for stelleplassen til barnet ditt. Denne stelletoppen er laget i massivt furu med klar lakk og passer perfekt på kommoder med en dybde på 52 cm.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eMateriale i massivt furu med vannbasert klar lakk som er enkelt å rengjøre\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMålene 52 x 75 x 20 cm (B x D x H) gir god plass til stell av barnet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eHøyde på sidene er 9,5 cm og på hodeenden 20 cm for ekstra sikkerhet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEnkel å legge på uten fast montering, noe som gjør den praktisk og fleksibel\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKompatibel med kommoder som har 52 cm dybde, noe som gir ekstra bruksmuligheter\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eOppfyller sikkerhetsnormene DIN EN 12221-1:2008 +A1:2013 for trygg bruk\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEgnet for babyer opptil 11 kg eller 12 måneder\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"TU","offer_id":47541573451963,"sku":"4169490","price":1399.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/stelletopp-wolke-vertbaudet-1.jpg?v=1773346264"},{"product_id":"stellekommode-bred-lenn-roba-1","title":"Stellekommode bred Lenn med avtakbar stelletopp 93 cm - roba","description":"\u003cp\u003eStellekommode bred Lenn med avtakbar stelletopp 93 cm fra roba gir deg en praktisk og stilfull løsning for stell av barnet ditt. Med en stelletopp som enkelt kan tas av, kan kommoden brukes både som stelleplass og som en vanlig kommode, noe som gjør den svært fleksibel for ethvert barnerom.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eModerne design med anthracit-farget korpus og dører i Artisan Eiche-dekor som passer i alle rom.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStelletopp med ryggvennlig høyde på 93 cm gir god arbeidsstilling under stelleøkten.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eGod oppbevaringsplass bak tre dører, inkludert et eget klesvaskrom for enkel sortering.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eÅpent rom under stellflaten og et rom med innvendig inndeling for lett tilgang til stelleutstyr.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStelletoppen passer til stellematter opp til 85 x 75 cm for ekstra komfort.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKommoden er 103 cm høy, 117,5 cm bred og 77 cm dyp med stelleplate, og 40 cm uten.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eHåndtak i massiv eik gir et naturlig og robust preg på møbelet.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eMed Stellekommode bred Lenn med avtakbar stelletopp 93 cm får du en allsidig og sikker stelleplass som både sparer plass og gir deg alt du trenger for daglig stell. Den oppfyller gjeldende sikkerhetsstandarder og er et solid valg for ditt barnerom.\u003c\/p\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541584462011,"sku":"4169642","price":9299.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/stellekommode-bred-lenn-1_28bfea33-85e6-4af4-a6b4-3f426944d2a7.jpg?v=1773346360"},{"product_id":"toalettmappe-barn-teddyfleece-vertbaudet","title":"Toalettmappe for barn i teddyfleece polyester 25x10x18 cm - Vertbaudet","description":"\u003cp\u003eToalettmappe for barn i teddyfleece polyester 25x10x18 cm fra Vertbaudet er en søt og praktisk løsning for barnets hygieneartikler. Denne toalettmappen har et mykt teddyfleece materiale som gir en behagelig følelse og et morsomt design med bjørneansikt og 3D-ører som gjør den ekstra sjarmerende.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag av 100% polyester teddyfleece som er mykt og slitesterkt\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePasser perfekt til barn med mål på 25 x 10 x 18 cm\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eUtstyrt med glidelås for enkel åpning og lukking\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMaskinvaskbar på 40 °C, enkel å holde ren\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDesignet med et morsomt bjørneansikt og 3D-ører som appellerer til barn\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Vertbaudet","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541589999803,"sku":"4169970","price":699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/toalettmappe-for-barn-i-teddyfleece-polyester-25x10x18-cm-1.jpg?v=1773346552"},{"product_id":"vegghengt-stellehylle-bleieholder-waldhochzeit-roba","title":"Vegghengt stellehylle med bleieholder Waldhochzeit - roba","description":"\u003cp\u003eVegghengt stellehylle med bleieholder Waldhochzeit fra roba er en plassbesparende og praktisk løsning for stelleplassen. Den vegghengte hyllen har en klappbar design som beskytter ryggen din ved bleieskift. Med en stor stelleflate og en myk, vaskbar stellematte gir den komfort og trygghet for barnet ditt.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eStelleflaten måler 47x75 cm og gir god plass til stellebehovet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKlappbar vegghengt design sparer plass og gjør det enkelt å åpne og lukke med én hånd.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStelleplaten er laget av formholz som tåler barn opptil 11 kg.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eInkluderer en myk, polstret stellematte av vaskbar og ftalatfri folie med hevede kanter for ekstra sikkerhet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eTo praktiske hyller med 12 cm dybde gir god oppbevaringsplass til stelleartikler.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"roba","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541596225723,"sku":"4174671","price":3299.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/vegghengt-stellehylle-med-bleieholder-waldhochzeit.jpg?v=1773346830"},{"product_id":"gulvmatte-for-barnestol-110-cm-eeveve-3","title":"Gulvmatte for barnestol Ø 110 cm med sklisikring - eeveve","description":"\u003cp\u003eGulvmatte for barnestol Ø 110 cm med sklisikring fra eeveve er en praktisk og stilren løsning for å beskytte gulvet ditt mot avtrykk og søl fra barnestolen. Denne matte har en diameter på 110 cm og passer dermed under de fleste barnestoler.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag av mykt vinyl som beskytter gulvet mot riper og flekker\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eAntisklisystem på undersiden gir god stabilitet og hindrer matten i å gli\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStor diameter på 110 cm som dekker godt under barnestolen\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEnkel å rengjøre med en fuktig klut for praktisk vedlikehold\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eFinnes i flere fargevarianter som Ecru, Granit grau, Mokka \/ Regenbogen, Mokka Dark, Seiheki grün, Taupe og Zimt\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"eeveve","offers":[{"title":"Taupe","offer_id":47541665857723,"sku":"7861230","price":1899.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"Granit grau","offer_id":47541665890491,"sku":"7861249","price":1899.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"Seiheki grün","offer_id":47541665923259,"sku":"7861257","price":1899.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"Mokka Dark","offer_id":47541665956027,"sku":"7861265","price":1899.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"Mokka \/ Regenbogen","offer_id":47541665988795,"sku":"7861273","price":1899.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"Ecru","offer_id":47541666021563,"sku":"7861281","price":1899.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"Zimt","offer_id":47541666054331,"sku":"7861290","price":1899.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/gulvmatte-for-barnestol-110-cm-eeveve-01_7ad48c5c-619f-4b7e-b651-79e4e928ddbe.jpg?v=1773349228"},{"product_id":"kleshengere-for-barn-baby-walz-basics-2","title":"Kleshengere for barn 8-pakning i plast 31 cm - BASICS","description":"\u003cp\u003eKleshengere for barn 8-pakning i plast 31 cm -  BASICS hjelper deg med å holde orden i barnets garderobe. Disse kleshengerne er designet for å passe perfekt til baby- og barneklær, og gir god plass til både klær og tilbehør.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag av slitesterk plast som tåler tyngre plagg som jakker og kåper\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKommer i en praktisk pakke med 8 hengere i ulike farger: blå, grønn, rosa og hvit\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDesignet med flere opphengsmuligheter, også egnet for trådtopper og tilbehør\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKompatibel med barneklær og gir god plass til henging av bukser på tverrstangen\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eDimensjoner på 31 cm lengde, 0,5 cm bredde og 19 cm høyde gjør dem ideelle for små plagg\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"BASICS","offers":[{"title":"blau","offer_id":47541699805371,"sku":"7863250","price":199.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"grün","offer_id":47541699838139,"sku":"7863268","price":99.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"rosa","offer_id":47541699870907,"sku":"7863276","price":199.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"weiß","offer_id":47541699903675,"sku":"7863284","price":199.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/kleshengere-for-barn-8-pakning-1_e8c57780-7819-403e-92a9-d936c26f2b06.jpg?v=1773350146"},{"product_id":"gipsavstopningssett-gravid-mage-16-delreer-1","title":"Gipsavstøpningssett for gravid mage 16 deler - Reer","description":"\u003cp\u003eGipsavstøpningssett for gravid mage 16 deler - Reer gir deg alt du trenger for å lage en vakker, tredimensjonal avstøpning av gravidmagen din. Dette settet hjelper deg å forevige et unikt øyeblikk i svangerskapet som du kan beholde som et personlig minne.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eInneholder 5 individuelt tilpassbare gipsbinden som gjør det enkelt å forme avtrykket av magen din.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMedfølgende vaseline beskytter huden din under prosessen, noe som gir trygg og komfortabel bruk.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eAbdekfolie følger med for å beskytte møbler og gulv mot søl og skader under arbeidet.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eSettets 6 akrylfarger, blandepalett og 2 pensler gjør det mulig å dekorere og personliggjøre avtrykket etter eget ønske.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eEgnet for alle gravide som ønsker å skape en varig og kreativ suvenir fra svangerskapet.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"reer - reer mama","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47541870395579,"sku":"7848145","price":499.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/gipsavstopningssett-gravid-mage-16-delreer-01_f4753f47-56f8-4547-b874-e909a940da27.jpg?v=1773351869"},{"product_id":"stelletopp-changer-kommode-sleepi-stokke-1","title":"Stelletopp Changer for kommode Sleepi - Stokke","description":"\u003cp\u003eStelletopp Changer for kommode Sleepi fra Stokke gjør stelleøktene enklere og tryggere for deg og barnet ditt. Denne praktiske stelletoppen passer perfekt på Stokkes Sleepi-kommode og gir en komfortabel og sikker stelleflate.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003ePasser til Sleepi-kommode fra Stokke for trygg montering\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eVannavvisende og avtagbar stellematte som kan vaskes i maskin\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eSidestøtte som gir ekstra sikkerhet under bleieskift\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKan plasseres på lang eller kort side av kommoden for fleksibel bruk\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePolstret overflate gir komfort for barnet under stell\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\u003cp\u003eMed Stelletopp Changer får du en praktisk og hygienisk løsning som gjør bleieskift enklere og tryggere. Den vannavvisende og vaskbare matten sørger for enkel rengjøring, mens sidestøtten beskytter barnet ditt. Monter den enkelt på Sleepi-kommoden, som kjøpes separat, og tilpass plasseringen etter behov. Dette er et smart tilbehør for deg som ønsker en praktisk og komfortabel stelleplass hjemme.\u003c\/p\u003e","brand":"Stokke® - SLEEPI™","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47542013657275,"sku":"7486260","price":4699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/stelletopp-changer-kommode-sleepi-front_6df49275-7252-4f82-9309-1f49ce961b91.jpg?v=1773358232"},{"product_id":"vanntett-madrassbeskytter-sleepi-mini-stokke","title":"Vanntett madrassbeskytter Sleepi Mini 74x57 cm - Stokke","description":"\u003cp\u003eVanntett madrassbeskytter Sleepi Mini 74x57 cm fra Stokke beskytter babyens madrass effektivt mot væske samtidig som den lar luften sirkulere. Denne praktiske madrassbeskytteren passer perfekt til Sleepi Mini babybett og gir både komfort og beskyttelse.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eEr laget av pustende 3D-nettvev i polyester som sikrer god luftgjennomstrømning.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eHar en vanntett kjerne i polyuretan som holder væske borte fra madrassen.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMålene er 74 cm i lengde og 57 cm i bredde, tilpasset Sleepi Mini babybett.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMaskinvaskbar, noe som gjør rengjøringen enkel og praktisk.\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eForlenger madrassens levetid ved å beskytte mot søl og fuktighet.\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Stokke® - SLEEPI™","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47542018408635,"sku":"7493614","price":899.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/vanntett-madrassbeskytter-sleepi-mini-74x57cm-1.jpg?v=1773358896"},{"product_id":"vanntett-madrassbeskytter-tencel-bebella-vital","title":"Vanntett madrassbeskytter med TENCEL™ Lyocell 70x140 cm - Bebella Vital","description":"\u003cp\u003eVanntett madrassbeskytter med TENCEL™ Lyocell 70x140 cm fra Bebella Vital beskytter barnets madrass mot væske og skitt samtidig som den gir et behagelig sovemiljø. Madrassbeskytteren er designet med tanke på både komfort og hygiene, og passer perfekt for barn med allergier eller hudproblemer.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLaget av 60% polyester og 40% TENCEL™ Lyocell for en myk og pustende overflate\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eVannavstøtende polyuretan-belegg på undersiden hindrer væske i å trenge gjennom\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eAntibakteriell og motvirker midd, ideell for barn med allergi eller sensitiv hud\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eStørrelse 70x140 cm passer de fleste barnesenger\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKan vaskes i maskin på 60 grader og tørkes i tørketrommel for enkel rengjøring\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"BEBELLA VITAL","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47543042244795,"sku":"7385056","price":699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/vanntett-madrassbeskytter-tencel-70x140-1.jpg?v=1773396645"},{"product_id":"reiseveske-barnestol-clikk-stokke-1","title":"Reiseveske for barnestol Clikk maskinvaskbar - Stokke","description":"\u003cp\u003eReiseveske for barnestol Clikk maskinvaskbar - Stokke er den ideelle løsningen for deg som ønsker å ta med Stokke Clikk barnestol på tur. Denne praktiske reisevesken gjør det enkelt å pakke og transportere stolen trygt og komfortabelt.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003ePasser perfekt til Stokke Clikk barnestol, sikrer enkel og trygg oppbevaring under transport\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eRobust materiale som beskytter stolen mot støt og slitasje\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eSeparate lommer for bena, slik at alle deler holdes organisert og på plass\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003ePraktisk skulderstropp gjør bæring komfortabel og enkel\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMaskinvaskbar ved 40 °C, noe som gjør vesken enkel å holde ren og hygienisk\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Stokke® - CLIKK™","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":47543214276795,"sku":"7266600","price":699.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/reiseveske-barnestol-clikk-front_b0670c3c-7c70-44b6-bfe3-8e40335448d1.jpg?v=1773402145"},{"product_id":"sengeslange-flettet-200-cm-bomull-nordic-coast-company-1","title":"Sengeslange flettet 200 cm bomull - Nordic Coast Company","description":"\u003cp\u003eSengeslange flettet 200 cm bomull fra Nordic Coast Company er en allsidig og komfortabel beskyttelse for babyen din. Den flettede designen og myke materialene gir et trygt og koselig miljø i babyens seng, vugge eller på stellebordet.\u003c\/p\u003e\u003ch2\u003eEgenskaper\u003c\/h2\u003e\u003cul\u003e\n\u003cli\u003eLag av 100 % bomull og fylt med pustende polyester for komfort og sikkerhet\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMål: ca. 200 cm lang og 16-17 cm bred, passer til vugge, sprinkelseng og stellebord\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eKan brukes som babynett ved å knyte endene sammen for ekstra beskyttelse\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eFlettet struktur fremmer babyens motoriske og taktile sansninger\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eMaskinvaskbar på 30 °C i håndvaskeprogram, enkel å rengjøre og vedlikeholde\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003eTidløs design som passer til alle interiørstiler og varer til ungdomsalder\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Nordic coast company","offers":[{"title":"grau","offer_id":47543268704443,"sku":"7284233","price":1399.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"blau","offer_id":47543268737211,"sku":"7284250","price":1399.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"mint","offer_id":47543268769979,"sku":"7284268","price":1399.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true},{"title":"natur","offer_id":47543268802747,"sku":"7991428","price":1399.0,"currency_code":"NOK","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0709\/3721\/5163\/files\/sengeslange-flettet-200-cm-bomull-01_a4aae2e3-4aca-4cff-88a5-87de3724d5c3.jpg?v=1773403760"}],"url":"https:\/\/barnekompaniet.no\/collections\/stelleutstyr.oembed","provider":"barnekompaniet.no","version":"1.0","type":"link"}